Куртка M-Tac Norman Windblock Fleece OLIVE флис-софтшелл

Опис

Тепла флісова куртка NORMAN WINDBLOCK FLEECE від бренду M-Tac в популярному кольорі OLIVE 

M-Tac куртка флісова Norman однаково відмінно підійде на прохолодну і холодну погоду завдяки матеріалу WindBlock і вставкам Softshell. У першому випадку Ви її зможете використовувати як зовнішній шар, в другому як утеплювач під теплішу курточку або парку.

Структура мембранної решітки WindBlock розрахована на умови низьких і максимально низьких температур таким чином, щоб 80% тепла тіла відбивалося від поверхні всередину і тільки 20% (зайве тепло при активних діях при низьких температурах) виходило назовні через мембранну грати. Більшість сучасних мембранних тканин з поверхневим поліуретановим напиленням не призначені для максимально низьких температур в зв'язку з тим, що поліуретан твердне при низьких температурах, що надалі призводить до твердненню тканини в цілому. Наслідком цього є характерне "шурхіт" при пересуваннях.

У мембранної термоткані WindBlock для захисту мембрани використовується не поліуретанове напилення, а щільний поліестеру-структурований ворс (зсередини і зовні мембрани), що захищає мембрану від впливу низьких температур, стирання (як зсередини, так і зовні) і створює додаткову утепляющую повітряний прошарок зсередини одягу з WindBlock.

  • Модель: 20027001
  • Наявність: Є в наявності

  • 1840.00грн

зима, флис, M-Tac

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари