Брюки M-TAC PATROL FLEX DARK NAVY BLUE

Опис

Брюки M-TAC PATROL FLEX DARK NAVY BLUE

M-Tac штани тактичні Patrol Flex об'єднують непомітний зовнішній вигляд з міцними матеріалами і прихованим розширеним функціоналом, який в першу чергу орієнтований на співробітників охоронних структур та правоохоронних органів.

Пошиті штани з легкої, однотонної тканини ріп-стоп, з водо- і брудо захисним просоченням Teflon. Тканина з вмістом поліестеру і бавовни приємна до тіла, добре тримає колір і відрізняється високою прочністю. Основним завданням дизайнерів брюк було зберегти комфорт рухів, і з цим завданням вони впоралися на всі сто відсотків - штани створюють відчуття легкості, не сковують рухи і виглядають стильно і солідно. Крім основного матеріалу, використовуються вставки з еластичної тканини, які розміщені з боків в поясній частині і збільшують загальний комфорт.

Штани застібаються на кнопку і блискавку YKK.

Матеріал:

 - бавовна

-поліестер-спандекс

Фурнітура: YKK

Кишені:

-2 врізних

-2 карго

-2 задніх накладних.

-2 вертикальних накладних під ніж ліхтарик або магазини.

Teflon:  Володіє високими показниками морозо- - і теплостійкості. Він залишається еластичним і гнучким при значних температурах від -70 до + 270 ° C, є найкращим ізоляційним матеріалом сучасності. На ряду з цим, Тефлон має відмінну адгезію і низьким поверхневим натягом, що не змочується ні жирами, ні водою ні іншими речовинами і можливими розчинниками. Тефлон абсолютно не відчутний і візуально непомітний людині, але його властивості мають реальну дію. Бруд, пил або вода завжди залишаються на поверхні одягу, збираючись в краплі і легко очищається звичайною щіткою.

Прати рекомендується в делікатному режимі при температурі не більше 30 градусів

 

  • Модель: 20005015 *
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 1436.40грн

Рекомендовані товари

Брюки M-TAC PATROL, поліція, ДСНС, штани М-ТАК

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари