Брюки M-TAC CONQUISTADOR FLEX ARMY DARK NAVY BLUE

Опис

Темно-сині брюки M-TAC CONQUISTADOR FLEX DARK NAVY BLUE

Крім цивільного використання - ці штани популярні в поліції і ДСНС України.

Тактичні штани Conquistador Flex стануть Вашим надійним супутником в будь-якому вигляді. Ви можете носити їх на тренування, на стрільбищі, в похід, в поїздку, на прогулянку або навіть на роботу. Пошиті з Полікоттон Rip-stop Flex, брюки відмінно витримують навантаження і знос. Стійка до розривів тканина менш щільна, ніж джинс і подібні до нього матеріали, що дозволяє повітрю безперешкодно циркулювати у тіла, і забезпечує поліпшений теплообмін, але в той же час - вона міцніша, легше сохне завдяки водо- і брудо захисному просоченню Teflon. Волокна спандекса роблять тканину еластичною, що дає брюкам зручну посадку на будь-яку фігуру. Основною ідеєю при створенні цих брюк було збереження комфорту рухів, і з цим завданням впоралися на всі сто відсотків - штани створюють відчуття легкості, не сковують рухи і виглядають стильно і солідно. Добре підібрані за розміром штани настільки зручно сидять і носяться, що створюється враження, що одягнений в спортивні штани.

 Конструктивною особливістю брюк Conquistador Flex стала вставка з еластичного матеріалу в поясі і в районі бічних брючних кишень, завдяки чому штани не заважають згинатися і нахилятися. Вони не обмежують свободу рухів і легко можуть виконувати як завдання тактичної одягу, так і повсякденного.

Пояс брюк закривається на блискавку і гудзик, обладнаний шлейками для ременя шириною до 5,5 см. Спереду до поясу пришиті два D-кільця для підвісу різного устаткування.

 Штани Conquistador Flex обладнані великою кількістю кишень, як утилітарних, так і спеціальних: всього їх вісім.

Стандартні брючні бічні кишені обладнані посиленням в нижній частині - для кріплення кліпси ножа або ліхтаря за край кишені.

Задні прорізні кишені закриваються на «блискавку».

Комплексна карго кишеня обладнана додатковою накладною кишенею, в який поміститься магазин від М4 або АК. Сама карго кишеня досить містка. Вона має дві складки, за рахунок яких її розмір можна збільшити для перенесення об'ємних предметів. Карго кишеня закривається асиметричним клапаном на липучці, який обладнаний отвором для швидкого скидання. Крім цього, карго кишеня оснащена другим входом на «блискавці», що дозволяє отримати доступ до її вмісту з положення сидячи.

 Зовнішні відсіки під наколінник дозволяють швидко вмонтувати в штани м'які наколінники, а два клапана регулювання - вище і нижче коліна - відрегулювати посадку наколінника так, щоб вам було максимально зручно їх використовувати.

 По низу штанин протягнут еластичний шнур.

Матеріал: бавовна, поліестер

Фурнітура: YKK

Teflon: Володіє високими показниками морозо- - і теплостійкості. Він залишається еластичним і гнучким при значних температурах від -70 до + 270 ° C, є найкращим ізоляційним матеріалом сучасності. На ряду з цим, Тефлон має відмінну адгезію і низьким поверхневим натягом, що не змочується ні жирами, ні водою ні іншими речовинами і можливими розчинниками. Тефлон абсолютно не відчутний і візуально непомітний людині, але його властивості мають реальну дію. Бруд, пил або вода завжди залишаються на поверхні одягу, збираючись в краплі і легко очищається звичайною щіткою.

Кишені:

 -2 бічних брючних кишені (з посиленням в нижній частині, призначеним для кріплення ножа)

-2 задніх кишені на блискавці

-2 стегнові "карго" кишені

-2 додаткових накладних кишені сумісних з магазинами М4 і АК

Особливості: Пояс з еластичними вставками для зручності посадки брюк

Сумісність з поясами: до 5,5 см

Прати рекомендується в делікатному режимі при температурі не більше 30 градусів

  • Модель: 20016015 *
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 1595.00грн

Рекомендовані товари

Темно-сині брюки ДСНС, M-TAC CONQUISTADOR, поліція

Переглянуті вами товари