Брюки M-TAC CONQUISTADOR FLEX ARMY DARK NAVY BLUE с пропиткой Teflon

Опис

Чорні штани M-TAC CONQUISTADOR FLEX BLACK

Крім цивільного використання - ці штани популярні в поліції і ДСНС України.

Тактичні штани Conquistador Flex пошиті з поликоттону Rip-stop Flex, відмінно витримують навантаження і знос. Стійка до розривів тканину менш щільна, ніж джинс і подібні до нього матеріали, що дозволяє повітрю безперешкодно циркулювати у тіла, і забезпечує поліпшений теплообмін, але в той же час - вона міцніша, легше сохне завдяки водо- і брудозахисному просоченню Teflon. Волокна спандекса роблять тканину еластичною, що дає штанам зручну посадку на будь-яку фігуру. Основною ідеєю при створенні цих брюк було збереження комфорту рухів, і з цим завданням впоралися на всі сто відсотків - штани створюють відчуття легкості, не сковують рухи і виглядають стильно і солідно.

Конструктивною особливістю брюк Conquistador Flex стала вставка з еластичного матеріалу в поясі і в районі бічних брючних кишень, завдяки чому штани не заважають згинатися і нахилятися. Вони не обмежують свободу рухів і легко можуть виконувати як завдання тактичної одягу, так і повсякденному. Пояс брюк закривається на блискавку і гудзика, обладнаний шлейками для ременя шириною до 5,5 см, Спереду до поясу пришиті два D-кільця для підвісу різного устаткування. Штани Conquistador Flex обладнані великою кількістю кишень, як утилітарних, так і спеціальних: всього їх вісім. Стандартні брючні бічні кишені обладнані посилення в нижній частині - для кріплення кліпси ножа або ліхтаря за край кишені. Задні прорізні кишені закриваються на «блискавку». Комплексний карго кишеню обладнаний додатковим накладною кишенею, в який поміститься магазин від М4 або АК. Сам карго кишеню досить місткий. Він має дві складки, за рахунок яких його розмір можна збільшити для перенесення об'ємних предметів. Карго кишеню закривається асиметричним клапаном на липучці, який обладнаний отвором для швидкого скидання. Крім цього, карго кишеню оснащений другим входом на «блискавки», що дозволяє отримати доступ до його вмісту з положення сидячи.

Зовнішні відсіки під наколенник дозволяють швидко вмонтувати в штани м'які наколінники, а два клапана регулювання - вище і нижче коліна - відрегулювати посадку наколінника так, щоб вам було максимально зручно їх використовувати. По низу штанин протягнуть еластичний шнур.

Матеріал: 64% бавовна 32% поліестер 4% спандекс

Фурнітура: YKK

кишені, загалом 8:
-2 бічних брючних кишені (з посиленням в нижній частині, призначеним для кріплення ножа)
-2 задніх кишені на блискавці
-2 пов'язках "карго" кишені
-2 додаткових накладних кишені сумісних з магазинами М4 і АК Особливості:

Пояс з еластичними вставками для зручності посадки брюк Сумісність з поясами: до 5,5 см

Про матеріал Teflon: йому влісні високі показники морозо- - і теплостійкості. Він залишається еластичним і гнучким при значних температура х від -70 до + 270 ° C, будучи найкращим ізоляційним матеріалом сучасності. Наряду з цим, Тефлон має відмінну адгезію і низьким поверхневим натягом, що не змочуючи ні жирами, ні водою ні іншими речовинами і можливими розчинниками. Тефлон абсолютно не відчутний і візуально непомітний людині, але його властивості мають реальну дію. Бруд, пил або вода завжди залишаються на поверхні одягу, збираючись в краплі і легко очищається простий щіткою.

Прати рекомендується в делікатному режимі при температурі не більше 30 градусів
Chorni shtany M-TAC CONQUISTADOR FLEX BLACK

  • Модель: 20016902
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 1595.00грн

Чорні брюки поліції M-TAC CONQUISTADOR

Переглянуті вами товари